הובלות – מהן הובלות תכולת דירה והאם כדאי לבצען לבד?

הובלות תכולת דירה

הובלות הן שירות המאפשר העברה של חפצים ורכוש ממקום למקום, במקרים רבים ישנו שימוש בשירותי הובלות בעת מעבר דירה, בכדי להעביר את כל הריהוט הקיים והחפצים של האנשים מן הבית הישן לבית החדש. לרוב, מדובר בריהוט וארגזים כבדים וגדולים, כשם כך יש צורך בסחיבת משאות כבדים ורכב מיוחד שיוכל לאחסן את כל הריהוט ולהעבירו בצורה יעילה לבית החדש. לעתים אף יש צורך בהעברה דרך החלון אם מדובר ברהיטים שלא ניתן להעביר דרך הדלת או שהנם כבדים מדיי לסחיבה.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי הובלות מקצועיים

שירותי הובלות מספקים את כל אלו ביעילות וחוסכים לנו זמן, עבודה קשה ונזקים לרכוש או לרכב. השימוש בשירותי הובלות הוא במשאית ייעודית, העובדים הם עובדים מיומנים שמבצעים את העבודה ביעילות ובצורה הטובה ביותר מבלי לפגוע ברכוש.

האם לבצע את הובלת דירה לבד או בעזרת מובילים

לפניכם כמה פרמטרים בהם נבחן את היתרונות והחסרונות של הובלות עצמאית אל מול הובלות בעזרת אנשי מקצוע וישרות הובלות מקצועי:
• קושי – אחת הבעיות בהובלות עצמאיות היא הצורך בסחיבה של משאות כבדים, רהיטים גדולים וכבדים וארגזים, אותם יש להעביר מן הדירה הישנה אל הדירה החדשה. לעתים מדובר בקומות גבוהות ורכוש כבד כך שהובלות מקצועיות יחסכו את הקושי שבעבודה.
• זמן – הובלות עצמאיות לוקחות זמן רב שתצטרכו לפנות, זאת מאחר ואנחנו לא מובילים מנוסים וייקח לנו יותר זמן להבין כיצד להעביר את הכל מבלי לגרום נזק לרכוש. בנוסף לכך, לרוב אין לנו רכב ייעודי שמתאים להובלות, או רישיון לנהיגה על משאית. דבר זה הופך את ההליך למורכב כאשר יש צורך במספר נסיעות של הלוך וחזור בכדי להעביר את כל הריהוט והרכוש. שירות הובלות מקצועי יבצע את ההובלה בצורה יעילה יותר ובהרבה פחות זמן.
• נזק לרכוש – לעתים קרובות נגרום נזק לרכוש בעת ההובלה והסחיבה של הרהיטים, דבר זה יכול לקרות גם למובילים מקצועיים אך בקרוב המקרים הם מבוטחים במקרים כאלו. בכל להימנע מגרימת נזק לרכוש ולרהיטים מומלץ לשכור שירות הובלות מקצועי.
• נזק לרכב – רוב הרכבים הסטנדרטיים לא בנויים או מותאמים להובלות של ריהוט או משאות כבדים וגדולים, הובלות בצורה עצמאית עלולות לגרום לנזק לרכב הפרטי שלכם – שריטות, שפשופים ועוד..
בגלל שרוב הרכבים הסטנדרטיים לא מותאמים להובלות של רהיטים, אתם עלולים לגרום לשפשופים
• מחיר- אחד מהיתרונות הגדולים והחסרונות המשמעותיים של הובלות עצמאיות אל מול שירותי הובלות הוא המחיר. ברוב המקרים בביצוע הובלות בצורה עצמאית נחסוך המון כסף.